Hit "It Must Have Been Love" zagrany na elektrycznej gitarze » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Hit „It Must Have Been Love” zagrany na elektrycznej gitarze

Hit „It Must Have Been Love” zagrany na elektrycznej gitarze

Muzyk słynący z gitarowych coverów, zaprezentował światu swoją autorską wersję piosenki Roxette. Posłuchajcie, jak brzmi kawałek „It Must Been Love” zagrany na elektrycznej gitarze.

Muzyk słynący z gitarowych coverów, zaprezentował światu swoją autorską wersję piosenki Roxette. Posłuchajcie, jak brzmi kawałek „It Must Been Love” zagrany na elektrycznej gitarze.

Kfir Ochaion już od wielu lat, publikuje na YouTubie gitarowe covery znanych hitów. Muzyk na swoim kanale zamieścił już kilkaset materiałów wideo, w których pokazuje światu swoje umiejętności gry na elektrycznej gitarze. Żaden muzyczny gatunek nie jest mu straszny, jednak zdecydowanie najczęściej na warsztat bierze hity muzyki pop. Tym razem Kfir zdecydował się zaprezentować kawałek„It Must Been Love” z repertuaru zespołu Roxette.

Posłuchajcie, jak brzmi przebój „It Must Been Love” w wersji instrumentalnej!

Roxette to muzyczny duet wywodzący się ze Szwecji. W jego skład wchodzili gitarzysta Per Gessle oraz wokalistka Marie Fredriksson. W trakcji działalności, zespół sprzedał ponad 60 milionów egzemplarzy swoich albumów. Dodatkowo ich cztery single, w tym „It Must Been Love”, znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów w Stanach Zjednoczonych.

Pierwotnie piosenka nazywała się„It Must Been Love (Christmas for the Broken Hearted)”, powstała 23 listopada 1987 roku i została wydana jako bożonarodzeniowy singiel. Świąteczna wersja utworu, nie pojawiła się na żadnym albumie grupy Roxette, aż do 1997 roku. Wówczas znalazła się specjalnym wydaniu debiutanckiej płyty zespołu pt. „Pearls of Passion”.

W 1990 roku świąteczny przebój został skrócony i delikatnie przerobiony, a nowa wersja o nazwie „It Must Been Love”, znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Pretty Woman”. W 2005 roku odnotowano, iż przebój zespołu Roxette, w amerykańskich stacjach radiowych został odtworzony ok. 4 miliony razy. Tak ogromna liczba jest równoznaczna ze słuchaniem „It Must Been Love”, nieustannie przez 36 lat.