Rewelacyjny cover przeboju Queen "Who Wants to Live Forever" w "The Voice" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rewelacyjny cover przeboju Queen „Who Wants to Live Forever” w „The Voice”

Rewelacyjny cover przeboju Queen „Who Wants to Live Forever” w „The Voice”

W niemieckiej edycji programu „The Voice” rozpoczęły się ćwierćfinałowe odcinki. Jeden z uczestników zachwycił jurorów swoim występem.

W niemieckiej edycji programu „The Voice” rozpoczęły się ćwierćfinałowe odcinki. Jeden z uczestników zachwycił jurorów swoim występem.

Sebastian Krenzbierze udział 11. edycji programu „The Voice of Germany”. W swoim ostatnim wystąpieniu postanowił wziąć na warsztat przebój zespołu Queen pt. „Who Want to Live Forever”. Mężczyzna wprawił w osłupienie publiczność oraz jurorów, którzy byli zaskoczeni możliwościami wokalnymi Sebastiana.

Piosenka „Who Wants to Live Forever” została wydana 16 września 1986 roku. Singiel promował album o nazwie „A Kind of Magic”. Zespół Queen stworzył ten utwór na potrzeby filmu „Nieśmiertelny”, z Christopherem Lambertem i Seanem Connerym w rolach głównych.

Teledysk do „Who Wants to Live Forever” został wyreżyserowany przez Davida Maletta.Powstał na terenie londyńskiego magazynu tytoniowego i kosztował ok. 150 tysięcy funtów. Dodatkowo w clipie wystąpiła orkiestraNational Philharmonic Orchestra oraz 40-osobowy chór chłopięcy. W trakcie kręcenia teledysku wykorzystano 2000 świec.