Czy Dawid Podsiadło jest psychofanem "Wiedźmina"? Zobacz zabawną reklamę Netfliksa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Czy Dawid Podsiadło jest psychofanem „Wiedźmina”? Zobacz zabawną reklamę Netfliksa

Czy Dawid Podsiadło jest psychofanem „Wiedźmina”? Zobacz zabawną reklamę Netfliksa

Serwis Netfliks opublikował na swoim facebookowym profilu zabawną reklamę, która ma promować drugi sezon serialu „Wiedźmin”. W roli głównej wystąpił Dawid Podsiadło. Sprawdź, czy muzyk jest prawdziwym fanem sagi!

Serwis Netfliks opublikował na swoim facebookowym profilu zabawną reklamę, która ma promować drugi sezon serialu „Wiedźmin”. W roli głównej wystąpił Dawid Podsiadło. Sprawdź, czy muzyk jest prawdziwym fanem sagi!

Dziś na Netfliksie odbyła się premiera drugiego sezonu serialu pt. „Wiedźmin”. Serwis po raz kolejny udowodnił, że świetnie potrafi zwiększyć zainteresowanie swoimi produkcjami w mediach społecznościowych. Na oficjalnym koncie Netfliksa na Facebookuzamieszczona została humorystyczna reklama, ukazująca Dawida Podsiadłę, jako wiernego fana serii. Dodatkowo w materiale pojawiają się nawiązania, które skierowane są do wiernych fanów „Wiedźmina”i odwołują się do poprzednich produkcji osadzonych w baśniowym świecie. Sprawdźcie, ile z nich jesteście w stanie wyłapać i jak wypada Dawid Podsiadło w roli psychofana serialu.

Reklama przedstawia zabawne wydarzenia z życia muzyka, które spowodowane były jego obsesją na punkcie serialu. Podsiadło dostał mandat za poruszanie się na koniu po mieście oraz został zatrzymany na lotnisku za próbę przewożenia eliksirów. Dodatkowo dwuminutowy spotukazuje, że artysta próbował przekonać swój zespół do grania muzyki charakterystycznej dlaświata przedstawionego w „Wiedźminie” i problemy, z jakimi Dawid Podsiadło musiał się zmierzyć, nosząc na plecach miecz.

W reklamie pojawiają się również inne postacie kojarzone z sagą. Jedną z nich jest Maciej Musiał, który zasłyną z wyjątkowo krótkiej roli w pierwszym sezonie serialu. Drugą osobą jest Michał Żebrowski. Aktor wcielił się w postać Geralta z Riviiw polskiej adaptacji książek Andrzeja Sapkowskiego. Gościnne wystąpienia obu artystów są niewątpliwie skierowane do fanów serii i mają wywołać na ich twarzach uśmiech.

Drugi sezon „Wiedźmina”zadebiutował w serwisie Netfliks 17 grudnia 2021 roku. Produkcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a prace nad kolejnym sezonem przygód Geralta już się rozpoczęły. Fani „Wiedźmina” będą jednak musieli jeszcze sporo poczekać. Premiera trzeciej części serialu prawdopodobnie będzie miała miejsce w 2023 roku.