Strona Główna > Igor Herbut wypuścił singiel z okazji swoich urodzin. Artysta zaśpiewał w duecie z Jucho

Igor Herbut wypuścił singiel z okazji swoich urodzin. Artysta zaśpiewał w duecie z Jucho

Igor Herbut w dniu swoich 31. urodzin wypuścił singiel pt. „Nic głupiego”. Artysta wraz z Jucho stworzyli piosenkę przepełnioną wrażliwością i emocjami. Sprawdźcie, jak brzmi ten wyjątkowy duet!

Igor Herbut w dniu swoich 31. urodzin wypuścił singiel pt. „Nic głupiego”. Artysta wraz z Jucho stworzyli piosenkę przepełnioną wrażliwością i emocjami. Sprawdźcie, jak brzmi ten wyjątkowy duet!

Lider zespołu LemON znany jest ze swojej wrażliwości i ciekawego spojrzenia na świat. Podobne cechy charakteryzują wokalistkę Jucho. Nic więc dziwnego, że duet tenświetnie wypada we współpracy ze sobą. Utwór „Nic głupiego” jest tego świetnym dowodem.

Teledysk do piosenki jest bardzo ciekawą produkcją. Clip składa się z jednego ujęcia, które ukazuje Igora Herbuta i Jucho stojących tyłem do kamery. Dwoje artystów patrzy przed siebie, a przed ich oczami maluje się bezkres morskich wód. Zobaczcie, jak brzmi kawałek „Nic głupiego” zaśpiewany w tak malowniczej scenerii!

Słowa piosenki opowiadają o ludzkich potrzebach i emocjach. Artyści starali się przekazać swoim odbiorcom, że to nic głupiego bać się oraz otwarcie mówić o swoich odczuciach względem drugiej osoby. Kompozycja utrzymana jest w spokojnej, powolnej tonacji, a muzyka grana na pianinie dodaje utworowi magicznego klimatu.

Wokalista zespołu LemON nie krył swojego podziwu do muzycznych zdolności Jucho. Na swoim Instagramie opublikował post, w którym napisał:

Jucho, a właściwie Julia Chowaniak to wokalista, autorka tekstów, kompozytorka oraz pianistka. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2012 roku, wypuszczając debiutancki album pt. „Domowe melodie”. Dodatkowo ma za sobą teatralną przeszłość. Współpracowała z warszawskim teatrem „Studio Buffo” oraz gościnnie występowała w spektaklach pt. „Polita” i „Tyle miłości”.