Strona Główna > Jak brzmi utwór “I Will Survive” zagrany na ulicy?

Jak brzmi utwór „I Will Survive” zagrany na ulicy?

Allie Sherlock i Fabulous Fabio wykonali uliczny cover przeboju „I Will Survive”. Posłuchajcie, jak brzmi hit Glorii Gaynor zagarny w tak niecodziennych okolicznościach!

Allie Sherlock i Fabulous Fabio wykonali uliczny cover przeboju „I Will Survive”. Posłuchajcie, jak brzmi hit Glorii Gaynor zagarny w tak niecodziennych okolicznościach!

Allie Sherlock to irlandzka wokalistka, która prężnie działa na YouTubie. Artystka znana jest ze swoich ulicznych występów w Dublinie i Cork. Kobieta śpiewa głównie covery znanych na całym świecie kawałków, a jej kanał w serwisie YouTube obserwuje ponad 5 milionów internautów.

Tym razem Allie wzięła na warsztat kultowy przebój „I Will Survive” i do współpracy zaprosiła artystę o pseudonimie Fabulous Fabio. Dwójka muzyków rozstawiła sprzęt na jednym z ruchliwych skrzyżowań i rozpoczęła swój występ. Ich wykon zebrał niemałą publikę, która była oczarowana „kameralnym koncertem”. Sprawdźcie, czy taka wersja utworu przypadnie Wam do gustu!

Piosenka „I Will Survive” została stworzona przezFreddiego Perrena i Dino Fekarisa i po raz pierwszy wykonana przez Glorię Gaynor. Singiel swoją premierę miał w październiku 1978 roku i szybko stał się klasykiem muzyki disco. Błyskawicznie dotarł na szczyty list przebojów w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Piosenka uważana jest za symbol kobiecej niezależności. Tekst utworu przekazuje historię pewnej osoby, która po rozstaniu z ukochanym nabiera pewności siebie. Kawałek ma bardzo motywujący przekaz. Przykłademoddziaływaniapiosenki może być fakt, że była ona hymnem piłkarskiej reprezentacji Francji na Mundialu w 1998 roku, w którymFrancuzi odnieśli wielki triumf.