Poruszający cover przeboju Adele "Easy On Me" w wykonaniu młodej artystki » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Poruszający cover przeboju Adele “Easy On Me” w wykonaniu młodej artystki

Poruszający cover przeboju Adele „Easy On Me” w wykonaniu młodej artystki

Alex Goot i Andie Case stworzyli piękny cover piosenki „Easy On Me”. Posłuchajcie, jak brzmi ich aranżacja przeboju Adele!

Alex Goot i Andie Case stworzyli piękny cover piosenki „Easy On Me”. Posłuchajcie, jak brzmi ich aranżacja przeboju Adele!

Alex Goot to piosenkarz, autor tekstów i multiinstrumentalista pochodzący z Nowego Jorku. Mężczyzna potrafi grać między innymi na gitarze akustycznej, basowej, pianinie i perkusji. Artysta w 2007 roku założył kanał na YouTubie. Dziś jego profil w tym serwisie uważnie śledzi prawie 4 miliony widzów, a jego materiały zostały obejrzane ponad 800 milionów razy.

Alex Gootna YouTubie publikuje covery znanych na całym świecie kawałków. Do współtworzenia aranżacji popularnych utworów nowojorczyk zaprasza przeróżnych wokalistów. Tym razemna współpracenamówił Andie Case. Zobaczcie, czy taka wersja piosenki „Easy On Me” przypadnie Wam do gustu!

Numer „Easy On Me” to jedno z nowszych dzieł Adele. Kawałek został opublikowany 15 października 2021 roku i był głównym singlem promującym czwarty studyjny album artystki o nazwie „30”. Piosenka błyskawicznie stała się prawdziwym hitem, wdrapała się na szczyty list przebojów w 27 państwach i biła rekordy odtworzeń w serwisie Spotify oraz Amazon Music.

Oficjalny teledysk do singla „Easy On Me” jest dość wyjątkowy. Clip przez większość czasuskłada się z czarno-białych ujęć i przepełniony jest pięknymi, nieszablonowymi kadrami. Materiał przedstawia Adele jeżdżącą autem po polnych drogach oraz siedzącą na fotelu w ogarniętym bałaganem pomieszczeniu. Teledysk został wyreżyserowany przez Xaviera Dolana, który w przeszłości współpracował już z brytyjską wokalistką. Mężczyzna stworzył clip do utworu Adele pt. „Hello”.