Strona Główna > Piękny cover utworu „No Time To Die” zagrany w lokacji z filmu o Jamesie Bondzie

Piękny cover utworu „No Time To Die” zagrany w lokacji z filmu o Jamesie Bondzie

Costantio Carrara zamieścił w sieci swój autorski cover utworu „No Time To Die”. Zobaczcie, jak brzmi piosenka z najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda zagrana na pianinie!

Costantio Carrara zamieścił w sieci swój autorski cover utworu „No Time To Die”. Zobaczcie, jak brzmi piosenka z najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda zagrana na pianinie!

Costanito Carrara to artysta, który prężnie działa w serwisie YouTube. Jego kanał regularnie ogląda już ponad 700 tysięcy widzów, a materiały publikowane przez Włocha uzbierały łącznie 157 milionów wyświetleń. Muzyk znany jest głównie z zamiłowania do pianina. Mężczyzna opanował sztukę gry na tym instrumencie do perfekcji i swoim talentem chwali się na łamach mediów społecznościowych.Najnowszym dziełem Costanita jest cover utworu „No Time To Die”. Sprawdźcie, czy taka wersja przypadnie wam do gustu!

Wideo zamieszczone przez artystę zostało nakręcone we Włoskiejmiejscowości Matera. To właśnie między innymi w tym mieście rozgrywały się wydarzenia fabularne ostatniej odsłony przygód agenta 007. W clipie dominują ciepłe barwy, a materiał wideo świetnie obrazuje piękno włoskich krajobrazów i architektury.

Piosenki tworzone na potrzeby filmów o Jamesie Bondzie z reguły okazują się wielkimi hitami. Nie inaczej jest w przypadku kawałkaBillie Eilish pt. „No Time To Die”. Utwór zgarnął mnóstwo nagród w kategorii najlepszej piosenki filmowej, w tym tegorocznego Oscara. Numer swoją premierę miał już w 2020 roku, jednak pandemia spowodowała, iż na najważniejszą statuetkę Billie Eillish musiała poczekać niemal dwa lata. Brytyjska wokalistka stała się najmłodszym artystą, który zaśpiewał w filmie o agencie 007. W momencie premiery piosenki „No Time to Die” Eillish miała zaledwie 18 lat.

Utwór stworzony na potrzeby filmu akcji mocno przyczynił się do popularyzacji twórczości artystki w Wielkiej Brytanii. „No Time To Die” było pierwszym singlem Billie Eillish, który wdrapał się na szczyt listy przebojów w Zjednoczonym Królestwie.