Strona Główna > Rockowy ptak wykonał przebój Tiny Turner “We Don’t Need Another Hero”

Rockowy ptak wykonał przebój Tiny Turner „We Don’t Need Another Hero”

W Wielkiej Brytanii wystartowała nowa edycja show „The Masked Singer”. Jak poradziła sobie zamaskowana artystka z hitem Tiny Turner?

W Wielkiej Brytanii wystartowała nowa edycja show „The Masked Singer”. Jak poradziła sobie zamaskowana artystka z hitem Tiny Turner?

Za nami kolejny odcinek brytyjskiej edycji programu „The Masked Singer”, w którym mogliśmy między innymi zobaczyć zamaskowaną artystkę, przebraną za rockowego ptaka.Wykonała wielki przebój „We Don't Need Another Hero” z repertuaru Tiny Turner. Zobaczcie, jak sobie a nim poradziła.

„The Masked Singer” (tłumaczenie „Zamaskowany piosenkarz”) to nowy program rozrywkowy, który zadebiutował w USA 2 stycznia 2019 roku. Jego formuła polega na tym, że dwunastu muzyków musi ze sobą konkurować, ale muszą występować w kostiumie, który nie zdradzi ich tożsamości. W każdym tygodniu jeden uczestnik zostanie wyeliminowany i poznamy jego prawdziwą twarz.

W jury brytyjskiej edycji show zasiadają:Rita Ora,Jonathan RossiDavina McCall.

Chcielibyście zobaczyć polską edycję tego programu? Mamy dla Was dobrą wiadomość. Już na wiosnę na antenie stacji TVN zadebiutuje polska edycja programu „The Masked Singer”. Więcej szczegółów na ten temat poznamy niebawem.