Strona Główna > Jennifer Lopez wykonała u Jimmy’ego Fallona utwór z filmu “Wyjdź za mnie”

Jennifer Lopez wykonała u Jimmy’ego Fallona utwór z filmu „Wyjdź za mnie”

Utwór promuje komedię romantyczną o tym samym tytule, która trafi do kin już 14 lutego 2022 roku.

Utwór promuje komedię romantyczną o tym samym tytule, która trafi do kin już 14 lutego 2022 roku.

Wypełniona oryginalnymi piosenkami Jennifer Lopez i Malumy, komedia romantyczna „Wyjdź za mnie” osłodzi wszystkim najbliższe Walentynki z Lopez w roli supergwiazdy muzycznej Kat Valdez i Owenem Wilsonem jako Charliem Gilbertem, nauczycielem matematyki. Zupełnie obcy sobie postanawiają się pobrać, a następnie się poznają. „Wyjdź za mnie” to niezwykły romans dwojga różnych ludzi szukających czegoś prawdziwego w świecie, w którym wartość człowieka opiera się na lajkach i followersach – współczesna historia miłosna o celebrytach, małżeństwie i mediach społecznościowych.

J.Lo i Maluma wykonali ostatnio u Jimmy'ego Fallona utwór „Marry Me”, który również usłyszymy w filmie. Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

„Wyjdź za mnie” wyreżyserowała Kat Coiro („Już nie żyjesz”, „U nas w Filadelfii”, nadchodząca „She-Hulk”) na podstawie scenariusza Johna Rogersa („Biblotekarze”), Tami Sagher („30 Rock”) oraz Harper Dill („Cioteczka Mick”) na podstawie powieści graficznej Bobby’ego Crosby’ego. Film wyprodukowały Jennifer Lopez i Elaine Goldsmith-Thomas („Ślicznotki”, „Pokojówka na Manhattanie”) z Nuyorican Productions, John Rogers z Kung Fu Monkey Productions oraz Benny Medina („Bajer z Bel-Air”). Producentami wykonawczymi filmu są Alex Brown, Willie Mercer, Pamela Thur i J.B. Roberts.