Uczestnik "The Voice" wykonał przebój "Show Must Go On" zespołu Queen » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Uczestnik “The Voice” wykonał przebój “Show Must Go On” zespołu Queen

Uczestnik „The Voice” wykonał przebój „Show Must Go On” zespołu Queen

Jest to zdecydowanie jedna z najczęściej coverowanych piosenek. Zobaczcie, jak poradził sobie z hitem grupy Queen uczestnik programu „The Voice”.

Jest to zdecydowanie jedna z najczęściej coverowanych piosenek. Zobaczcie, jak poradził sobie z hitem grupy Queen uczestnik programu „The Voice”.

Ten utwór autorstwa Briana Maya bardzo często powraca do nas w różnych odsłonach.W jednym z ostatnich odcinkównorweskiej edycji programu „The Voice” uczestnik wykonał jedną z najpiękniejszych ballad wszech czasów z repertuaru Queen „Show Must Go On”. Zobaczcie, jak sobie poradził.

W oryginale singiel „The Show Must Go On” został nagrany 14 października 1991 roku przez grupę Queen, której frontmanem był Freddie Mercury. Był to jeden z ostatnich jego wielkich przebojów wydanych, na krótko przed jego śmiercią. Nawiązywał do śmiertelnej choroby Freediego, jak i angielskiego idiomu – przedstawienie musi trwać. Chyba chciał, aby jego liczni fani za mocno nie pogrążyli się w żałobie, bo życie przecież i tak będzie toczyć się dalej.

Marc Martel ma głos jedyny w swoim rodzaju. Udowodnił to niejednokrotnie, wykonując przeboje zespołu Queen. Jego występy w serwisie Youtube mają łącznie ponad 130 milionów wyświetleń. Artysta ostatnio podzielił się ze swoimi fanami coverem przeboju „Another One Bites the Dust”.