Strona Główna > “Solidarni z Ukrainą”: Justyna Steczkowska wykonała utwór “Wracam do domu”. Artystka nie kryła wzruszenia

„Solidarni z Ukrainą”: Justyna Steczkowska wykonała utwór „Wracam do domu”. Artystka nie kryła wzruszenia

Artystka wystąpiła podczas niedzielnego koncertu „Solidarni z Ukrainą”, który zorganizowała Telewizja Publiczna.

Artystka wystąpiła podczas niedzielnego koncertu „Solidarni z Ukrainą”, który zorganizowała Telewizja Publiczna.

W związku z brutalną agresją Rosji Telewizja Polska zorganizowała koncert, by wyrazić solidarność Polaków z dzielnie walczącym narodem Ukrainy. Podczas koncertu wystąpiły największe gwiazdy sceny muzycznej m.in.: Ryszard Rynkowski, Viki Gabor, Filip Lato, Justyna Steczkowska, Izabela Trojanowska, FEEL, Natasza Urbańska, Maryla Rodowicz, Tomasz Karolak, Edyta Górniak, Rafał Brzozowski, Pectus, Golden Life, Blue Cafe, Kombi, Julia Balei oraz Sienna Gospel Choir.

Justyna Steczkowska wykonała tego wieczoru dwa utwory „Wracam do domu” i balladę„Modlitwa” zrepertuaru Bułata Okudżawy. Artystka napisała na Facebooku:

Występy możecie zobaczyć poniżej:

W czwartek 24 lutego 2022 roku nad ranem polskiego czasu prezydent Władimir Putin ogłosił, że Rosja rozpoczyna wysyłanie wojsk na Ukrainę.Rosja przeprowadziła ataki na Ukrainę z trzech stron: z północy, wschodu i południa. Przeprowadzono ataki rakietowe na główne miasta i lotniska na Ukrainie. Ostrzelano kilkanaście miast i miasteczek, m.in. Ługańsk, Sumy, Charków, Czernihów i Żytomierz.

Polacy od samego początku bardzo aktywnie zaangażowali się w pomoc Ukrainie i jej mieszkańcom. W ostatnich dniach zostało zorganizowanych wiele zbiórek odzieży, jedzenia, lekarstw i co najważniejsze otworzyliśmy swoje domy dla rodzin, które uciekają przed wojną.