Danzel jako Tina Turner w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Danzel jako Tina Turner w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Danzel jako Tina Turner w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Za nami kolejny odcinek 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, z jakim wyzwaniem musiał zmierzyć się Danzel.

Za nami kolejny odcinek 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, z jakim wyzwaniem musiał zmierzyć się Danzel.

W ostatnimodcinku 16. już edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi Danzela. Belgijski wokalista miał przed sobą dosyć trudne zdanie. Musiał przeobrazić się w Tinę Turner. Wykonał utwór „Private Dancer”. Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

Wśród uczestników nowej edycji show znaleźli sięKarolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski, Maciej Radel, Ania Rusowicz, Andrzej Kozłowski i Danzel.

Zmiany zaszły również w jury, w którym teraz zasiadają: Michał Wiśniewski, Krzysztof Cugowski, Katarzyna Skrzynecka i Małgorzata Walewska.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.