Strona Główna > Zachwycająca Ania Rusowicz jako Irena Santor w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Zachwycająca Ania Rusowicz jako Irena Santor w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Za nami kolejny odcinek 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, z jakim wyzwaniem musiała zmierzyć się Ania Rusowicz.

Za nami kolejny odcinek 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, z jakim wyzwaniem musiała zmierzyć się Ania Rusowicz.

W ostatnim odcinku 16. już edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi Anię Rusowicz. Gwiazdatym razem musiała przeobrazić się w diwę polskiej scenyIrenę Santor. Wykonała utwór „Tych lat nie odda nikt”.

Po występie otrzymała zarówno od publiczności jak i jurorów owacje na stojąco! Niewątpliwie wielką niespodzianką dla Ani było pojawienie się na scenie samej Ireny Santor, która pogratulowała jej pięknego wykonania.

Ania Rusowicz wygrała trzeci odcinek 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Swoją nagrodę przekazałana rzecz Polskiej Fundacji Muzycznej.

Wśród uczestników nowej edycji show znaleźli sięKarolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski, Maciej Radel, Ania Rusowicz, Andrzej Kozłowski i Danzel.

W jury zasiadają:Michał Wiśniewski,Krzysztof Cugowski,Katarzyna SkrzyneckaiMałgorzata Walewska.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.