The Kelly Family prezentuje koncertową wersję utworu "Sweet Freedom" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > The Kelly Family prezentuje koncertową wersję utworu “Sweet Freedom”

The Kelly Family prezentuje koncertową wersję utworu „Sweet Freedom”

Utwór znalazł się na albumie „25 Years Later”, który ukazał się w 2019 roku. Towarzyszyła mu również jubileuszowa trasa koncertowa.

Utwór znalazł się na albumie „25 Years Later”, który ukazał się w 2019 roku. Towarzyszyła mu również jubileuszowa trasa koncertowa.

W 2019 rokuzespółThe Kelly Familyświętował 25-lecie albumu”Over The Hump”. W ramach celebracji tej wyjątkowej rocznicy zespół przygotował nowe wydawnictwo – „25 Years Later”. Nie było to tylko spojrzenie wstecz, ale również krok w przyszłość, bowiem grupazaprezentowała dwapremierowe utwory. Do sieci trafiło koncertowe wykonanie jednego z nich. Zobaczcie!

Historia grupy to ponad 45 lat wspólnego grania, koncertowania i nagrywania płyt. Jednak prawdziwy przełom nastąpił w 1994 roku. Album„Over the Hump” został sprzedany w ponad 5 mln egzemplarzy. To z niego pochodzą takie hity jak „Roses of Red” i „An Angel”. Również w Polsce płyta znakomicie się sprzedała i uzyskała status potrójnej platyny.

The Kelly Family, z ponad 20 mln egzemplarzy sprzedanych albumów na całym świecie, są jedną z najpopularniejszych popowych grup. Mają rzesze wielbicieli także w Polsce.