Artysta przebrany za Koalę wykonał poruszający cover przeboju "Take On Me" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Artysta przebrany za Koalę wykonał poruszający cover przeboju “Take On Me”

Artysta przebrany za Koalę wykonał poruszający cover przeboju „Take On Me”

W Niemczech wystartowała nowa edycja show „The Masked Singer”. Jak poradził sobie zamaskowany artysta z hitem grupy A-ha?

W Niemczech wystartowała nowa edycja show „The Masked Singer”. Jak poradził sobie zamaskowany artysta z hitem grupy A-ha?

Kilka dni temu wystartowała nowa edycja niemieckiej edycjiprogramu „The Masked Singer”, w którym mogliśmy między innymi zobaczyć zamaskowanego artystę, przebranego za misia koalę, który wykonał wielki przebój „Take On Me” z repertuaru zespołu A-ha. Zobaczcie, jak sobie a nim poradził.

„The Masked Singer” (tłumaczenie „Zamaskowany piosenkarz”) to nowy program rozrywkowy, który zadebiutował w USA 2 stycznia 2019 roku. Jego formuła polega na tym, że dwunastu muzyków musi ze sobą konkurować, ale muszą występować w kostiumie, który nie zdradzi ich tożsamości. W każdym tygodniu jeden uczestnik zostanie wyeliminowany i poznamy jego prawdziwą twarz.

Przypominamy, że jest już również polska edycja tego show! Program „Mask Singer” jest emitowany w każdą sobotę na antenie TVN.