Miley Cyrus w przeboju "Nothing Compares 2 U" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Miley Cyrus w przeboju “Nothing Compares 2 U”

Miley Cyrus w przeboju „Nothing Compares 2 U”

Miley Cyrus podczas swojego koncertu zaśpiewała hit „Nothing Compares 2 U”. Sprytnie połączyła go ze swoim utworem. Jaki jest tego efekt?

Miley Cyrus podczas swojego koncertu zaśpiewała hit „Nothing Compares 2 U”. Sprytnie połączyła go ze swoim utworem. Jaki jest tego efekt?

Miley Cyrus zagrała niedawno koncert w Los Angeles, na którym wykonała swój własny utwór w połączeniu z hitem, z którego słynie Sinéad O’Connor. Ten mix znajdzie się na najnowszym albumie Miley Cyrus – „ATTENTION: MILEY LIVE”, który będzie miał premierę już wkrótce, a mianowicie 1 kwietnia bieżącego roku. Jak komentuje sama artystka:

Utwór „Nothing Compares 2 U” to zdecydowanie jeden największych przebojów lat 90. Znamy go przede wszystkim w wykonaniu Sinéad O’Connor, która nagrała go w 1990 roku. Nie wszyscy jednak widzą, że kawałek został napisany wcześniej, w latach 80. przez Prince’a. Tak więc w oryginale piosenka należy do niego, a Sinéad O’Connor nagrała po prostu swoją wersję, która sprawiła, że artystka stała się rozpoznawalna. Teledysk do piosenki został nagrany w Paryżu, jednak reżyser – John Maybury zdecydował się na bliskie ujęcia twarzy artystki. Łzy, które spływają po jej policzkach, widoczne na klipie, są prawdziwe i nie były wyreżyserowane.

Co ciekawe Prince’owi nie przypadła do gustu wersja irlandzkiej wokalistki. Być może nie mógł znieść tego, że jej wersja podbijała listy przebojów. Wiąże się z tym historia mówiąca o niemiłym spotkaniu artystów, podczas którego miało dojść do rękoczynów.