Strona Główna > “Bridgertonowie 2”: Alanis Morissette wykonała hit “You Oughta Know” z orkiestrą symfoniczną

„Bridgertonowie 2”: Alanis Morissette wykonała hit „You Oughta Know” z orkiestrą symfoniczną

Utwór Alanis Morisette „You Oughta Know” w nowym sezonie produkcji Netflixa. Wokalistka wykonała swój przebój wraz z orkiestrą symfoniczną.

Utwór Alanis Morisette „You Oughta Know” w nowym sezonie produkcji Netflixa. Wokalistka wykonała swój przebój wraz z orkiestrą symfoniczną.

Pod koniec marca w serwisie Netflix pojawił się kolejny sezon serialu „Bridgertonowie”, opowiadającego o miłosnych perypetiach członków dużej rodziny. Wersję instrumentalną przeboju Alanis Morisette „You Oughta Know” stworzył kompozytor Duomo i Tomás Peire-Serrate. Utwór został wykorzystany w piątym odcinku serialu „Bridgertonowie”. Według Nicka Levine’a z NME cover ten, wpisuje się na listę najlepszych ścieżek dźwiękowych w drugim sezonie serialu.

Z tej okazji artystka postanowiła wykonać swój przebój w towarzystwie wspomnianego wcześniej kompozytora Duomo i orkiestry symfonicznej Kroma Strings. Ta wersja utworu łączy w sobie nieśmiertelny oryginał utworu z kompozycją powstałą na potrzeby produkcji. Posłuchajcie tego wykonania:

Alanis Morisette ogłosiła kilka dni temu krótką trasę koncertową. Ze względu na pandemię covid-19, jej jubileuszowa trasa z okazji 25-lecia wydania albumu „Jagged Little Pill”, na którym znajduje się piosenka „You Oughta Know”, została odwołana. Artystka zagra w największych miastach w Wielkiej Brytanii i Irlandii, w czerwcu bieżącego roku.