Strona Główna > 15-latka zachwyciła jurorów hitem “The Winner Takes It All” grupy Abba

15-latka zachwyciła jurorów hitem „The Winner Takes It All” grupy Abba

Ta piękna ballada z repertuaru zespołu Abba doczekała się już wielu coverów. Zobaczcie, jak z tym utworem poradziła sobie uczestniczka niemieckiej edycji „The Voice Kids”.

Ta piękna ballada z repertuaru zespołu Abba doczekała się już wielu coverów. Zobaczcie, jak z tym utworem poradziła sobie uczestniczka niemieckiej edycji „The Voice Kids”.

W Niemczech ruszyły przesłuchania w ciemno do nowej edycji talent show „The Voice Kids”. W jednym z ostatnich odcinków wystąpiła 15-letnia Rebeca. Dziewczynka wykonała utwór z repertuaru zespołu Abba „The Winner Takes It All”.Wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele. Zobaczcie cały występ!

Wracając po blisko 40 latach, ABBA wydała w listopadzie zeszłego roku album „Voyage”, który z miejsca dotarł na szczyt listy sprzedaży w 18 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii czy Szwecji. Płyta trafiła również na 2. miejsce Billboard 200. W pierwszym tygodniu od premiery, „Voyage” rozszedł się w nakładzie miliona kopii i zgromadził 190 milionów streamów.

W tym roku Agnetha, Björn, Benny i Anni-Frid pojawią się jako cyfrowe awatary i razem z 10-osobowym zespołem dadzą jedyne w swoim rodzaju koncerty. Przełomowe, innowacyjne występy odbędą się w specjalnie wybudowanej ABBA Arenie. Hala znajduje się w Queen Elizabeth Olympic Park w Londynie i pomieści 3 tysiące widzów. Podczas show, które rozpoczną się 27 maja 2022 roku, fani usłyszą największe przeboje zespołu oraz dwie piosenki z najnowszej płyty „Voyage”: „I Still Have Faith In You” i „Don’t Shut Me Down”.

Za reżyserię koncertu „ABBA Voyage” odpowiada Baillie Walsh („Zakochany głupiec”, „Być jak James Bond”, „Springsteen and I”), a produkcją zajęli się Svana Gisla („Blackstar/Lazarus” Davida Bowiego, Beyoncé i Jay Z dla HBO, „Springsteen and I”) oraz Ludvig Andersson („A potem tańczyliśmy”, „In My Head” Yunga Leana, „Mamma Mia! Here We Go Again”).