Strona Główna > Uczestnicy “Idola” zaśpiewali hit “Shallow” z filmu “Narodziny gwiazdy”

Uczestnicy „Idola” zaśpiewali hit „Shallow” z filmu „Narodziny gwiazdy”

Jay Copeland i Morgan Gruber zachwycili widzów swoją interpretacją utworu „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Jay Copeland i Morgan Gruber zachwycili widzów swoją interpretacją utworu „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Kilka tygodni temu wystartowały castingi do nowej edycji show „American Idol”. W ostatnim odcinkurozpoczął się etap hollywoodzkich duetów. Na scenie mogliśmy zobaczyć między innymiJaya Copelandai Morgan Gruber. Przed nimi było niełatwe zadnie, ponieważ musieli wykonać przebój „Shallow” z filmu „Narodziny gwiazdy. Zobaczcie, jak sobie z nim poradzili!

W jury programu „Idol” zasiadają Katy Perry, Lionel Richie i Luke Bryan. Zwycięzca show otrzyma możliwość podpisania profesjonalnego kontraktu płytowego.

„Narodziny gwiazdy”to muzyczny melodramat w reżyseriiBradleya Coopera. Jest to już czwarty remake musicalu o tym samym tytule z 1937 roku. Film opowiada burzliwą historię związku muzyka Jacksona Maine'a (Bradley Cooper) i kelnerki Ally (Lady Gaga). Ich miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę, ponieważ mężczyzna jest alkoholikiem.

Pochodząca z filmu piosenka„Shallow”, którą Lady Gaga wykonała razem z Bradleyem Cooperem, otrzymała cztery nominacje do nagrody Grammy, z czego wygrała w dwóch kategoriach: Najlepszy występ popowy w duecie/grupie oraz Najlepsza piosenka napisana do filmu kinowego/telewizyjnego. Otrzymała również Złoty Glob i statuetkę Oscara dla Najlepszej piosenki filmowej.