Strona Główna > Kylie Minogue i Gloria Gaynor w teledysku do piosenki “Can’t Stop Writing Songs About You”

Kylie Minogue i Gloria Gaynor w teledysku do piosenki „Can’t Stop Writing Songs About You”

W sieci ukazał się nowy teledysk do piosenki Kylie Minogue „Can’t Stop Writing Songs About You”. W klipie gościnie występuje Gloria Gaynor.

W sieci ukazał się nowy teledysk do piosenki Kylie Minogue „Can’t Stop Writing Songs About You”. W klipie gościnie występuje Gloria Gaynor.

Utwór „Can't Stop Writing Songs About You” pochodzi z albumu „Disco”, wydanego w 2020 roku. Kylie Minogue postanowiła go jednak odświeżyć i zaprosić gości, którzy wykonali wraz z nią, jej największe przeboje. Nowy album to „DISCO (Guest List Edition)”. Miał on swoją premierę 12 listopada 2021 roku. Artystka zaprosiła do współpracy gwiazdy takie jak: Dua Lipa, Jessie War, Yeras&Years i Gloria Glaynor. Ponadto, znajdują się też na nim remixy. Wokalistka udostępniła na YouTube nowy teledysk, w którym wystąpiła wspomniana wcześniej Glaynor.

Album „Disco” to piętnasty z kolei album ikony popu. Znajdziemy na nim singiel „Say Something”, który został doceniony przez krytyków. Określono go między innymi mianem „błyskotliwego”. Na płycie znajdują się także utwory „I Love It” czy „Magic”. Album ten cieszył się sporym zainteresowaniem, ponieważ z racji pandemicznych realiów, wniósł do domów odrobinę szaleństwa i być może zachęcił do tańca.