Alvaro Soler z kolegą wykonał hit "I Want It That Way" w programie "The Voice Kids" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Alvaro Soler z kolegą wykonał hit “I Want It That Way” w programie “The Voice Kids”

Alvaro Soler z kolegą wykonał hit „I Want It That Way” w programie „The Voice Kids”

Artysta zasiada na fotelu jurora w niemieckiej wersji programu „The Voice Kids”. Zobaczcie, co się wydarzyło w ostatnim odcinku.

Artysta zasiada na fotelu jurora w niemieckiej wersji programu „The Voice Kids”. Zobaczcie, co się wydarzyło w ostatnim odcinku.

W niemieckiej edycji show „The Voice Kids” trwają właśnie przesłuchania w ciemno. W trakcie przerw w nagraniach jurorzy starają się zabawić publiczność. Ostatnio Alvaro Soler wpadł na pomysł z kolegą z jury, aby wykonać przebój Backstreet Boys „I Want It That Way”. Zaprezentowali również swoją choreografię. Musicie to zobaczyć!

W ciągu zaledwie czterech lat Alvaro Soler, który żył w Tokio 7 lat i mówi sześcioma językami, osiągnął coś, co innym artystom zajmuje dekady: ponad 80 złotych i platynowych wyróżnień na całym świecie, dwa miliony sprzedanych albumów i ponad 4,5 miliardów streamów we wszystkich serwisach cyfrowych. Dzielił scenę z Jennifer Lopez w Las Vegas i Miami, był jurorem „X Factor” we Włoszech, gościem programu telewizyjnego „Sing meinen Song – das Tauschkonzert”.

Ostatnio został trenerem w nadchodzącym sezonie programu „The Voice Kids”, a jego głos można usłyszeć w filmie i na soundtracku „Nasze magiczne Encanto”.