Serialowy apartament Bridgertonów wystawiony na sprzedaż » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Serialowy apartament Bridgertonów wystawiony na sprzedaż

Serialowy apartament Bridgertonów wystawiony na sprzedaż

Apartament, w którym rozgrywała się akcja serialu „Bridgertonowie” został wystawiony na sprzedaż. Nieruchomość przy Royal Crescent w Bath jest warta ponad 1,3 mln dolarów.

Apartament, w którym rozgrywała się akcja serialu „Bridgertonowie” został wystawiony na sprzedaż. Nieruchomość przy Royal Crescent w Bath jest warta ponad 1,3 mln dolarów.

Zarówno w pierwszym jak w drugim sezonie popularnego na platformie Netflix serialu „Bridgertonowie” możemy podziwiać zabytkowy apartament. Co ciekawe, jego wnętrza nie musiały być zmieniane, ze względu na to, że idealnie wpasowały się w realia epoki regencji.

Mieszkanie ma ponad 400 m kw i jest położone przy najbardziej prestiżowej ulicy Royal Crescent. Cała ulica liczy 30 domów, zbudowanych w szeregu. Łącznie, cały budynek ma 150 metrów i jest w kształcie półksiężyca.

Lokal na sprzedaż ma numer 29, znajduje się na pierwszym piętrze i w tej chwili należy do starszego małżeństwa, którzy tak jak bohaterowie serialu, używają apartamentu jako drugiego domu. Agentka nieruchomości – Alistair Heather podkreśla, że znalezienie takiego lokum na Royal Crescent w Bath nie jest łatwe, ponieważ rzadko kto rezygnuje z posiadłości w tym miejscu. Apartament cieszy się dużym zainteresowaniem, nie tylko w okolicy, Wielkiej Brytanii, ale przyciąga uwagę ludzi z całego świata. Mówi się, że to dzięki serialowi nieruchomość i cała dzielnica w Bath została doceniona, rozpoznawalna i zaczęło być o niej głośno. Heather uważa, że to wspaniałe, bo ta dzielnica zasługuje na to, żeby być w centrum uwagi. Jej zdaniem: