Strona Główna > Zespół Backstreet Boys ocenił swoje najgorsze modowe wpadki

Zespół Backstreet Boys ocenił swoje najgorsze modowe wpadki

Podczas udziału w talkshow Backstreet Boys wspominali swoje najgorsze stylizacje sprzed lat. O czym opowiedzieli, wracając do czasów swojej świetności? Obejrzyj wideo!

Podczas udziału w talkshow Backstreet Boys wspominali swoje najgorsze stylizacje sprzed lat. O czym opowiedzieli, wracając do czasów swojej świetności? Obejrzyj wideo!

Backstreet Boys wystąpili w talkshow prowadzonym przez Kelly Clarkson. Jednym z tematów, który poruszyli, były ich stylizacje. Jak się okazuje członkowie zespołu, patrząc z perspektywy lat, dziwili się sobie, że zgodzili się założyć tak „śmieszne” stroje na sesje zdjęciowe do okładek magazynów. Tak było w przypadku sesji zdjęciowej na okładkę magazynu „Smash Hits”, kiedy to mieli na sobie jedwabne koszule, w rękach trzymali disco kule i mieli zbyt duże ilości makijażu. Zdaniem Backstreet Bosy była to największa stylizacyjna wpadka w ich historii. Oglądając zdjęcia, natrafili też na farbowane włosy jednego z członków zespołu i słynną fryzurę z grzywką w stylu Cesara, która była popularna w latach 90.

Grupa Backstreet Boys powstałą w 1993 roku i dość szybko zyskała miano jednej z najbardziej popularnych wśród boysbenadów w latach 90. Ich debiutancki album „Backstreet Boys”, który został wydany w 1996 roku, pokrył się złotem i platyną. Z kolei album „Millenium” z 1999 roku zdobył nagrodę Billboard Music Award w kategorii „Najlepszy album”, pokonując samą Britney Spears i jej album „…Baby One More Time”. Do największych przebojów zespołu Backstreet Boys należą: „I Want It That Way”, „Quit Playing Games” czy „Everybody”.