"Milionerzy": Muzyczne pytanie za 75 tys. Proste? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Milionerzy”: Muzyczne pytanie za 75 tys. Proste?

„Milionerzy”: Muzyczne pytanie za 75 tys. Proste?

W ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” pan Marek Kuprowski z Warszawy miał mały problem z pytaniem za 75 tysięcy złotych. Jak brzmiało?

W ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” pan Marek Kuprowski z Warszawy miał mały problem z pytaniem za 75 tysięcy złotych. Jak brzmiało?

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” powrócił we wiosennej amówce TVN z premierowymi odcinkami na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W ostatnim odcinku o milion złotych walczył pan Marek Kuprowski z Warszawy.Uczestnik napotkał problem przy pytaniu za 75 tys. złotych.Brzmiało ono następująco:

A: starca niosącego chrust

B: dziecko w słuchawkach

C: młodzieńca na basenie

D: kobietę w buduarze

Prawidłowa odpowiedź to: A.

PanEmil nie znał odpowiedzi na to pytanie. Postanowiłzaznaczyć odpowiedź „D” i na tym etapie zakończył swoją grę. Udało mu się wygrać gwarantowane 40 tys. złotych.

Do tej pory przez 24 lata w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygraćczterem osobom. Ostatnim laureatem został pan Jacek Iwaszko z Warszawy. Z wykształcenia jest muzykologiem i pracuje w bibliotece Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina.Zwyciężył w odcinku1158. z 23 września 2021 roku.