Zespół IRA, Okean Elzy i Stokłosa Collective Orchestra w poruszającym charytatywnym singlu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół IRA, Okean Elzy i Stokłosa Collective Orchestra w poruszającym charytatywnym singlu

Zespół IRA, Okean Elzy i Stokłosa Collective Orchestra w poruszającym charytatywnym singlu

Kolejni artyści włączają się w pomoc Ukrainie. Tym razem do akcji charytatywnej dołączył się zespół IRA, Stokłosa Collective Orchestra oraz Okean Elzy.

Kolejni artyści włączają się w pomoc Ukrainie. Tym razem do akcji charytatywnej dołączył się zespół IRA, Stokłosa Collective Orchestra oraz Okean Elzy.

Polscy i ukraińscy artyści połączyli swoje siły. Efektem tej przyjacielskiej współpracy jest charytatywny singiel„Obejmij mnie / Обійми”. Cały dochód z tego nagrania ma trafić do Fundacji „Charytatywni”, która zadba o potrzebujących obywateli Ukrainy. Projekt społeczny figuruje pod nazwą „Music of Freedom”, którego pomysłodawcą jest Arkadiusz Jaskowski.

Za nową formę utworu „Obejmij mnie / Обійми” odpowiadają gitarzyści grupy IRAPiotr Konca i Sebastian Piekarek. Oryginalne nagrania, wydobyte z trudem ze studia nagraniowego przesłali muzycy zespołu Okean Elzy, natomiast partie orkiestry stworzył w bardzo krótkim czasie Jan Stokłosa. W teledysku wystąpili zarówno polscy jak i ukraińscy tancerze. Ten utwór, to kolejny piękny gest w stronę Ukrainy. Właśnie w taki sposób artyści chcą wspierać i pomagać wszystkim, którzy mierzą się z dramatem wojny.

Wojna to olbrzymi strach, niepewność i niezmierzone cierpienie. Radio Złote Przeboje i Polska Akcja Humanitarna połączyły siły, aby wesprzeć Ukrainę w tym trudnym dla nich czasie.

Wszystkich ludzi o wielkich sercach zachęcamy do udziału w zbiórce Polskiej Akcji Humanitarnej. Potrzebującym, którzy muszą uciekać ze swoich domów, zostanie zapewniona pomoc bezpośrednia (żywność i inne formy wsparcia). Wsparcie obejmie osoby poszkodowane w wyniku konfliktu, włączając w to przemieszczających się wewnątrz kraju oraz uchodźczynie i uchodźców przyjeżdżających do Polski.