Strona Główna > Utwór Adele “One and Only” w wykonaniu 20-letniej uczestniczki “The Voice”

Utwór Adele „One and Only” w wykonaniu 20-letniej uczestniczki „The Voice”

Elise Allasia wystąpiła we francuskiej edycji programu The Voice. Zmierzyła się z niełatwą piosenką z repertuaru Adele. Zobaczcie, jak wypadła!

Elise Allasia wystąpiła we francuskiej edycji programu The Voice. Zmierzyła się z niełatwą piosenką z repertuaru Adele. Zobaczcie, jak wypadła!

Utwory Adele nie należą do łatwych, ale często są wybierane przez uczestników różnych talent show. Tak było też i tym razem. Elise Allasia zaprezentowała jury kawałek „One and Only”. Młoda wokalistka z pewnością miała tremę, którą prawdopodobnie wychwycili jurorzy. Nic w tym dziwnego – występ jest na żywo, a gdy jest się na wizji, stres jest czymś oczywistym. Wszystko zależy od tego jak wykonasz piosenkę i wykorzystasz swoje pięć minut na scenie.

Jak ocenilibyście ten występ? Dalibyście szansę Elise przejść do kolejnego etapu, tak jak zrobiła to ostatecznie dwójka jurorów?

Przypomnijmy sobie przy okazji oryginalne wykonanie piosenki „One and Only” :

Czy ktoś z Was zastanawiał się kiedyś, o czym śpiewa Adele, w tym utworze? Jeśli nie, to spieszymy z krótkim objaśnieniem. „One and Only” to piosenka, w której Adele szczerze wyznaje to co czuje. W tekście jest mowa o mężczyźnie, który zawładnął jej myślami. Chce być jego, ale powstrzymuje ją być może przeszłość i poprzednie nieudane związki. Wreszcie zdaje się na odwagę i śpiewa:

To właśnie dzięki takim tekstom, poruszającej muzyce i ogromnemu talentowi artystki uwielbiamy jej twórczość.