15-latek wzruszył jurorów przebojem Franka Sinatry w "The Voice Kids" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 15-latek wzruszył jurorów przebojem Franka Sinatry w “The Voice Kids”

15-latek wzruszył jurorów przebojem Franka Sinatry w „The Voice Kids”

Nastolatek zaśpiewał utwór Franka Sinatry „Strangers In The Night”, którym oczarował jurorów. Do czyjej drużyny trafił?

Nastolatek zaśpiewał utwór Franka Sinatry „Strangers In The Night”, którym oczarował jurorów. Do czyjej drużyny trafił?

15-letni Benjamin wystąpił w niemieckiej edycji programu „The Voice Kids”. Zaprezentował utwór z repertuaru Franka Sinatry „Strangers In The Night”, którym zaskoczył jurorów. Fotele odwróciły się kolejno jeden po drugim. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem talentu chłopaka. Podziwiali jego świadomość kontrolowania głosem, jego barwę i czyste brzmienie. Co więcej, pomiędzy jurorami rozegrała się walka o uczestnika. Alvaro Soler zaśpiewał dla Benjamina utwór Eltona Johna. Chłopak był wzruszony i ostatecznie to właśnie jego wybrał na swojego trenera.

„Your Song” to utwór pochodzący z drugiego albumu Eltona Johna, zatytułowanego jego nazwiskiem, wydanego w 1970 roku. Pierwszą wersję piosenki, za pozwoleniem Johna, nagrał zespółThree Dog Nighti umieścił ją na swoim albumie „It Ain't Easy”. Nie wydali jej jednak jako singiel. Woleli, żeby zrobił to Elton John, jako wschodząca gwiazda muzyki.

Współautor „Your Song”,Bernie Taupin, przyznał, że piosenkę napisał w parę minut, podczas śniadania ,w mieszkaniu mamy Eltona na przedmieściach Londynu. Utwór, w wykonaniuEwana McGregora, pojawił się w 2001 roku na ścieżce dźwiękowej nagrodzonego dwoma Oscarami musicalu „Moulin Rouge!”.