Harry Styles i Shania Twain wykonali przebój "Man, I Feel like a Woman" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Harry Styles i Shania Twain wykonali przebój “Man, I Feel like a Woman”

Harry Styles i Shania Twain wykonali przebój „Man, I Feel like a Woman”

Harry Styles podczas swojego koncertu na festiwalu Coachella przygotował dla fanów nie lada niespodziankę. Jedną z nich był występ z samą Shanią Twain.

Harry Styles podczas swojego koncertu na festiwalu Coachella przygotował dla fanów nie lada niespodziankę. Jedną z nich był występ z samą Shanią Twain.

Za nami kolejna edycja festiwalu Coachella 2022. Wszystkie koncerty były transmitowane online, więc fani z całego świata mogli zobaczyć swoich ulubionych artystów. Podczas pierwszego dnia festiwalu największe show niewątpliwie zrobił były wokalista boysbandu One Direction – Harry Styles. Wokalista oprócz swoich największych przebojów wykonał, premierowe utwory oraz kilka coverów. Największą niespodzianką dla wszystkich była Shania Twain, z którą Harry wykonał dwie piosenki„Man! I Feel Like a Woman”i „You're Still the One”. Zobaczcie!

– powiedziała Shania Twain.

Już niebawem ukaże się nowy album Harry;ego Stylesa. „Harry’s House” to trzeci solowy studyjny album Harry’ego i pierwsza muzyka, jaką zaprezentował od 2019 roku, kiedy wydał bijące rekordy wydawnictwo „Fine Line”. Nadchodząca płyta „Harry’s House” będzie zawierała 13 utworów i została nagrana w różnych częściach Wielkiej Brytanii, Los Angeles i Tokio na przestrzeni 2020 i 2021 roku. W pisaniu towarzyszyli cenieni przez Harry’ego muzycy i przyjaciele, z którymi współpracował przy poprzednich albumach – Kid Harpoon, Tyler Johnson i Mitch Rowland. Wraz ze światową premierą singla, Harry Styles uruchomił przedsprzedaż nadchodzącego wydawnictwa w kilku formatach, w tym CD i limitowane edycje na winylu.