"Walk on Ukraine": U2 w nowej wersji wielkiego hitu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Walk on Ukraine”: U2 w nowej wersji wielkiego hitu

„Walk on Ukraine”: U2 w nowej wersji wielkiego hitu

Grupa U2 opublikowała w sieci poruszające nagranie. Utwór „Walk On Ukraine” zadedykowali Ukrainie.

Grupa U2 opublikowała w sieci poruszające nagranie. Utwór „Walk On Ukraine” zadedykowali Ukrainie.

Nieprzerywanie jesteśmy świadkami wojny na Ukrainie. Nieuzasadniona agresja Rosji spowodowała poruszenie na całym świecie. Wszyscy wspierają zarówno tych, którzy walczą o swój kraj, jak i tych, którzy zmuszeni byli zostawić swoją ojczyznę i uciekać. Pomagają ludzie z różnych środowisk, w tym także artyści. Tym razem wyrazy współczucia, ale i podziwu odwagi obywateli Ukrainy wyraziła grupa U2. W stworzonym przez siebie nagraniu śpiewają utwór „Walk On Ukraine” właśnie dla Ukrainy, a w dołączonym do tego nagrania opisie, nawołują światowych przywódców, żeby stanęli po stronie Ukraińców.

W opisie pojawił się także bardzo wymowny hasztag: #StandUpForUkraine.

Wojna to olbrzymi strach, niepewność i niezmierzone cierpienie. Radio Złote Przeboje i Polska Akcja Humanitarna połączyły siły, aby wesprzeć Ukrainę w tym trudnym dla nich czasie.

Wszystkich ludzi o wielkich sercach zachęcamy do udziału w zbiórce Polskiej Akcji Humanitarnej. Potrzebującym, którzy muszą uciekać ze swoich domów, zostanie zapewniona pomoc bezpośrednia (żywność i inne formy wsparcia). Wsparcie obejmie osoby poszkodowane w wyniku konfliktu, włączając w to przemieszczających się wewnątrz kraju oraz uchodźczynie i uchodźców przyjeżdżających do Polski.