10 najbardziej stylowych wokalistów » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 10 najbardziej stylowych wokalistów

10 najbardziej stylowych wokalistów

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ranking przystojnych wokalistów, którym z różnych względów nie sposób się oprzeć!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ranking przystojnych wokalistów, którym z różnych względów nie sposób się oprzeć!

Przystojni wokaliści jak na zawołanie mogą zwrócić na siebie wszystkie oczy i zawrócić w niejednej głowie. Kochają ich zarówno młodsze jak i starsze pokolenia. Swoim magnetyzującym spojrzeniem i niesamowitym głosem sprawiają, że uginają się przed nami kolana, a z każdym zaśpiewanym przez nich dźwiękiem przepływa przez nas przyjemny dreszcz emocji.

Kim są i co takiego mają w sobie? Zapoznajcie się z rankingiem i przekonajcie się sami!

Głos ostry niczym brzytwa, poruszający niejedną ścianą i wprawiający w drgania niejedną słuchaczkę. Jego piosenka Miłość Miłość” od pierwszego taktu czule muska i sprawia, że jeszcze bardziej jesteśmy oczarowani jego talentem i osobowością.

Artysta młodego pokolenia, który łamie konwenanse swoim oryginalnym wizerunkiem, wprowadzając w zachwyt miliony fanek na całym świecie. Liczby mówią same za siebie. Jego popowa piosenka „Golden” już teraz przekroczyła 175 milionów wyświetleń na YouTubie!

W słynnym „Shape of my heart” śpiewa o graczu, który próbuje rozwikłać zagadkę miłosnej gry, umykającej prawom logiki i uciekającej wszelkim regułom. Od kilkudziesięciu lat swoim głębokim, przeszywającym głosem opowiada historię swoim słuchaczkom, które pod wpływem jego uroku, próbują rozszyfrować zagadkę miłości.

Niepokorny, szalony, dynamit sceniczny, który rozsadza swoją energią ostatnie rzędy. Swoim najsłynniejszym utworem „Feel”, opowiadającym o pragnieniu poczucia i spotkania prawdziwej miłości rozbudza niejedno, najbardziej skamieniałe serce.

Kolumbijski wokalista uwodzi rzesze słuchaczek swoim gorącym temperamentem, który zapewnił mu wysoką pozycję na listach przebojów od Ameryki Południowej do Australii. Latynoska uroda i doświadczenie w modelingu zapewniły mu okładki w magazynach oraz kampanię reklamową dla słynnego Calvina Kleina.

Prawdziwy góral z krwi i kości, który rozgrzewa niejedno serce do czerwoności swoimi skocznymi melodiami, wybrzmiewającymi z jego nieodłącznych towarzyszy scenicznych – skrzypiec.

Król rock and rolla rozkochał w sobie nie jedną fankę na świecie. Fryzura, styl i niepodważalnie męski głos uczyniły go bożyszcze i ikoną, która przetrwała do dziś, stając się inspiracją dla przyszłych pokoleń.

Jego hipnotyzujący, swingowy feeling topi serca i koi zmysły z każdą minutą wykonania „Feeling Good”, czy też porywającego do tańca „Sway”. Nie sposób odmówić mu klasy, czaru i błysku w oku, który przyciąga na jego koncerty tłumy fanek do największych sal na całym świecie.

Zachwycający od pierwszych minut w swojej jednej z najsłynniejszych piosenek – „Careless Whisper” – którą oczarował miliony kobiet na świecie. Do dziś sama ballada uznawana jest za jedną z najbardziej romantycznych, a sensualny głos George’a wprowadza w iście miłosny nastrój.

Słuchając jego „Chodź, przytul, przebacz”mamy ochotę wybaczyć mu wszystko, o czym opowiada nam w tej trudnej, miłosnej historii. Najwierniejsze wielbicielki jego talentu zgodnie twierdzą, że szczerość w przekazie to jest to, co sprawia, że słuchają go nieprzerwanie od wielu lat.

Polecamy również: