Jan Borysewicz i Piotr Cugowski na jednej scenie! Wspólnie wykonali utwór "Daj mi żyć" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jan Borysewicz i Piotr Cugowski na jednej scenie! Wspólnie wykonali utwór “Daj mi żyć”

Jan Borysewicz i Piotr Cugowski na jednej scenie! Wspólnie wykonali utwór „Daj mi żyć”

Podczas koncertu w Garnizonie Sztuki w Warszawie, na scenie wystąpił Jan Borysewicz i goście. Jednym z nich był Piotr Cugowski.

Podczas koncertu w Garnizonie Sztuki w Warszawie, na scenie wystąpił Jan Borysewicz i goście. Jednym z nich był Piotr Cugowski.

Koncert Jana Borysewicza otworzył cykl koncertów w ramach „SłuchAM powered by Croma”. Wydarzenie uświetnili goście – Piotr Cugowski, Ania Wyszkoni i Dawid Karpiuk, którzy wystąpili wraz z artystą na jednej scenie. Był to pierwszy od dawna, solowy koncert Jana Borysewicza – frontmana grupy Lady Pank. Piotr Cugowski wykonał swój autorski utwór „Daj mi żyć”, któremu towarzyszyły gitarowe solówki Jana Borysewicza.

Jan Borysewicz to polski wokalista, wirtuoz gitary, multiinstrumentalista, kompozytor i autor tekstów. Nie wszyscy wiedzą, że jest samoukiem. Gra na gitarze od 1970 roku. W swojej całej muzycznej karierze grał z wieloma zespołami, np. Budką Suflera i artystami, m.in. z Urszulą, Ewą Bem czy Grzegorzem Ciechanowskim. Jest liderem, a także współzałożycielem grupy Lady Pank. Jestem autorem solowego projektu artystycznego Jan Bo. Stworzył warsztaty muzyczne pod nazwą Fundacja Akademia Jana Borysewicza.