Dziecięcy chór we wzruszającym coverze "Hero" Mariah Carey » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Dziecięcy chór we wzruszającym coverze “Hero” Mariah Carey

Dziecięcy chór we wzruszającym coverze „Hero” Mariah Carey

Chór „One Voice Children’s” zaśpiewał utwór „Hero”. Niesie on za sobą przesłanie, mówiące o tym, że każdy może być bohaterem.

Chór „One Voice Children’s” zaśpiewał utwór „Hero”. Niesie on za sobą przesłanie, mówiące o tym, że każdy może być bohaterem.

Piękny utwór, który w oryginale śpiewa Mariah Carey, w wykonaniu dziecięcego chóru poruszy każdego. To cover inny niż wszystkie. Tyle dziecięcych głosów i emocji w jednym utworze, którego misją jest przekazanie przesłania, że w każdym z nas jest ukryty bohater.

Utwór został nagrany w szczytnym celu. Pod umieszczonym na YouTube filmikiem można wpłacić darowiznę, która zostanie przekazana organizacji „Save the Children”, którą wspiera „One Voice Children's Choir”. Organizacja ta dba o rozwój, bezpieczeństwo i zdrowie dzieci w obliczu różnego rodzaju kryzysów na całym świecie. Powstała w 2014 roku w Ukrainie, gdzie na co dzień pomaga w dostarczaniu niezbędnej pomocy humanitarnej dzieciom oraz ich rodzinom. Piosenka „Hero” ma niezwykle piękny i budujący tekst, który idealnie wpasowuje się w cel akcji na rzecz dzieci.