Uczestniczka "The Voice" zaśpiewała przebój Celine Dion. Odwróciły się wszystkie fotele! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Uczestniczka “The Voice” zaśpiewała przebój Celine Dion. Odwróciły się wszystkie fotele!

Uczestniczka „The Voice” zaśpiewała przebój Celine Dion. Odwróciły się wszystkie fotele!

Faith Sosene wykonała „Because You Loved Me” Celine Dion. Publiczność i jury było pod wrażeniem. Zobaczcie, jak sobie poradziła!

Faith Sosene wykonała „Because You Loved Me” Celine Dion. Publiczność i jury było pod wrażeniem. Zobaczcie, jak sobie poradziła!

W australijskiej edycji programu The Voice uczestniczka – Faith Sosene – zaskoczyła swoim wykonaniem. 24-latka zaprezentowała jeden z największych hitów – „Because You Loved Me” z repertuaru Celine Dion – który nie należy do łatwych utworów. Reakcja zarówno jurorów jak i publiczności była jednoznaczna – jej występ wywarł na nich ogromne wrażenie.

Silny głos, którego posiadaczką jest Faith nie pozostawił cienia wątpliwości, że przejdzie ona do kolejnego etapu. Świetnie poradziła sobie z wysokimi jak i niskimi dźwiękami. Słyszalne były także różne modulacje głosu, które należy wykonać czysto, a nie każdy to potrafi. Miały miejsce owacje na stojąco i ogrom radości samej uczestniczki. Takiego występu idzie tylko pogratulować.

Piosenka „Because You Loved Me” została napisana przez Diane Warren. Ukazała się w 1996 roku i od tamtej pory należy do jednych z najpiękniejszych ballad w gatunku pop. Tekst utworu jest w pewnym sensie hołdem, podziękowaniem drugiej osobie za jej obecność i pomoc w trudnych chwilach. Z piosenką wiąże się kilka ciekawostek. Jedna z nich mówi o tym, że Celine Dion wykonała „Because You Loved Me” dla pary nowożeńców podczas ich pierwszego tańca.