Rewelacyjny Danzel jako Artur Gadowski w "Twoja twarz brzmi znajomo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rewelacyjny Danzel jako Artur Gadowski w “Twoja twarz brzmi znajomo”

Rewelacyjny Danzel jako Artur Gadowski w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Za nami kolejny odcinek 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, z jakim wyzwaniem musiał zmierzyć się tym razem Danzel.

Za nami kolejny odcinek 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, z jakim wyzwaniem musiał zmierzyć się tym razem Danzel.

W ostatnim odcinku 16. już edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi Danzela.Artysta tym razem musiał przeobrazić się wwokalistę zespołu IRA – Artura Gadowskiego! Wykonał utwór „Nadzieja”. Jurorzy przecierali oczy ze zdumienia! Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Wśród uczestników nowej edycji show znaleźli sięKarolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski, Maciej Radel, Ania Rusowicz, Andrzej Kozłowski i Danzel.

W jury zasiadają:Michał Wiśniewski,Krzysztof Cugowski,Katarzyna SkrzyneckaiMałgorzataWalewska.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.