Fryderyki 2022: Brodka, Tymek i Urbanski wykonali przebój Edyty Bartosiewicz "Ostatni" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Fryderyki 2022: Brodka, Tymek i Urbanski wykonali przebój Edyty Bartosiewicz “Ostatni”

Fryderyki 2022: Brodka, Tymek i Urbanski wykonali przebój Edyty Bartosiewicz „Ostatni”

Wieczór Festiwalu Fryderyki 2022 uświetnił występ Moniki Brodki, Tymka i Urbańskiego i ich interpretacja utworu „Ostatni”.

Wieczór Festiwalu Fryderyki 2022 uświetnił występ Moniki Brodki, Tymka i Urbańskiego i ich interpretacja utworu „Ostatni”.

Cover przeboju „Ostatni” w wykonaniu Brodki, Tymka i Urbanskiego powstał na potrzeby serialu„Rojst ’97”, który możecie znaleźć na Netfliksie. Podczas tegorocznej gali rozdania Fryderyków 2022 mogliśmy usłyszeć ich wersję na żywo! Ich występ znajdziecie na Youtube.

„Ostatni” doczekał się teledysku wyreżyserowanego przez Alana Willmanna. Klip został osadzony w świecie Rojsta iwystąpili w nim aktorzy, którzy pojawili się w jego obsadzie.

„Rojst ’97” poza kryminalną intrygą, jest również opowieścią o fascynujących latach 90. w Polsce czasu transformacji oraz odkupienia.Klimat lat 90. odczuwalny jest także w intrygującym klipie, w którym poza muzykami pojawiają się również serialowe postaci grane przez Magdalenę Różczkę, Łukasza Simlata, Andrzeja Seweryna, Zofię Wichłacz i Piotra Fronczewskiego. Niemym bohaterem wideo jest hotel Centrum – miejsce, w którym każdy skrywa mroczne sekrety.