Niewidomy uczestnik "The Voice" zachwycił jurorów przebojem Cher » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Niewidomy uczestnik “The Voice” zachwycił jurorów przebojem Cher

Niewidomy uczestnik „The Voice” zachwycił jurorów przebojem Cher

Na scenie „The Voice Australia” zaprezentował się Connor Wink. Wykonał wielki hit „Believe” z repertuaru Cher. Odwróciły się wszystkie fotele!

Na scenie „The Voice Australia” zaprezentował się Connor Wink. Wykonał wielki hit „Believe” z repertuaru Cher. Odwróciły się wszystkie fotele!

Niewidomy Connor Wink oczarował jury swoim wykonaniem wielkiego przeboju Cher„Believe”. Publiczność nagrodziła go głośnym aplauzem, a jurorzy nie mogli wyjść z podziwu. Przez chwilę trzymał wszystkich w niepewności. Zobaczcie wideo!

Connor wykonał utwór „Believe” we własnej aranżacji. Ta wersja przypadła do gustu zarówno widowni jak i jurorom, którzy byli zdumieni występem. Chłopak nie tylko pięknie zaśpiewał, ale i zagrał na gitarze. Stworzył piękny klimat i pokazał jak z wielkiego, dynamicznego przeboju można zrobić balladę. Rozległy się głośne brawa i okrzyki. 22-latek opowiedział swoją historię i zażartował, że odkąd całkowicie stracił wzrok, ciemne okulary, to jego znak firmowy, rozpoznawczy. Po prezentacji jedna z jurorek zwróciła się do Connora, mówiąc, że odwrócili się wszyscy. Uczestnik był zaskoczony i szczęśliwy.

Kilka słów o „Believe”….

Piosenka promowała 22 studyjny album wokalistki Cher o tym samym tytule. Kawałek został nagrany w 1998 roku i dwukrotnie pokrył się platyną. Dzięki utworowi „Believe” artystka została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa, który podbił listy przebojów w wielu krajach i zdobył 1. miejsce na liście Billboard Hot 100. Piosenka przyniosła Cher rozpoznawalność i do dziś jest jedną najpopularniejszych w historii popkultury.