Strona Główna > Wokaliści Dzikiego Ucha w poruszającym coverze przeboju “Siłacz” Marcina Rozynka

Wokaliści Dzikiego Ucha w poruszającym coverze przeboju „Siłacz” Marcina Rozynka

Na kanale Dzikie Ucho na YouTube zostało opublikowane nowe nagarnie. Artyści wykonali jeden z najpiękniejszych polskich utworów – „Siłacz”.

Na kanale Dzikie Ucho na YouTube zostało opublikowane nowe nagarnie. Artyści wykonali jeden z najpiękniejszych polskich utworów – „Siłacz”.

Trio, czyli Kuba, Gosia i Kamil przypomnieli nam piękną piosenkę Marcina Rozynka „Siłacz”. Cover w ich wykonaniu jest niezwykle poruszający, a harmonia głosów i emocje, które widać na nagraniu to coś niezwykłego.

Pod wideo posypały się same pozytywne komentarze. Swoim talentem i muzyczną wrażliwością zdobyli sympatię okazałej grupy odbiorców, która domaga się większej ilości nagrań.

W skrócie o Dzikim Uchu…

Na kanale Dzikie Ucho poza coverami znajdziemy także inne filmy. Ludzie, którzy tworzą tę społeczność, oscylują wokół tematów szeroko pojmowanej kultury. Podejmują się różnych zagadnień, które przedstawiają w ciekawy sposób, a ich filmy cieszą się zainteresowaniem wśród internautów.

Twórca jednego hitu…

W 2003 roku piosenka „Siłacz” Marcina Rozynka w krótkim czasie stała się przebojem. Co ciekawe, wokalista wziął udział w selekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji w 2004 roku, gdzie z piosenką „Nick of Time” znalazł się na trzecim miejscu. Pomimo nagrywania kolejnych piosenek i wydaniu kilku płyt, artyście nie udało się powtórzyć sukcesu. Z czasem zniknął z show-biznesu i poświęcił się życiu rodzinnemu. W 2019 roku pojawił się na 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie wyprawił publiczności sentymentalna podróż, wykonując swój wielki hit „Siłacz”.