Michael Buble w energicznym utworze "Higher" z orkiestrą symfoniczną » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michael Buble w energicznym utworze “Higher” z orkiestrą symfoniczną

Michael Buble w energicznym utworze „Higher” z orkiestrą symfoniczną

Wokalista wystąpił z orkiestrą symfoniczną dla BBC Music. Zaśpiewał utwór „Higher” pochodzący z jego najnowszego albumu o tym samym tytule.

Wokalista wystąpił z orkiestrą symfoniczną dla BBC Music. Zaśpiewał utwór „Higher” pochodzący z jego najnowszego albumu o tym samym tytule.

Na kanale BBC Music na YouTube opublikowano utwór, który artysta wykonał wraz z orkiestrą symfoniczną. Kawałek jest energiczny, a zarazem w eleganckim stylu Michaela. Podczas słuchania nie da się wysiedzieć w miejscu. Posłuchajcie sami!

Podczas występu dla BBC Music wokalista wykonał także cover piosenki „Drivers License”. Michael Buble wydał płytę „Higher” 25 marca 2022 roku. Jest to już 11 album wykonawcy. Znajduje się na nim trzynaście utworów. Są to kawałki z pogranicza muzyki R&B, soulu i popu.

Kilka słów o artyście…

Michael Buble urodził 9 września 1975 roku w Kanadzie. Słynie z oryginalnej, ciepłej barwy głosu. Znany jest z wykonywania coverów artystów takich jak: Frank Sinatra, Ray Charles czy Elvis Presley. Współpracował z wieloma artystami, m.in. ze Steviem Wonderem. W całej swojej karierze sprzedał około 75 milionów płyt. Poza muzyką interesuje się także hokejem. Miał także epizody jako aktor. Ciekawostką jest to, że Michael Buble nigdy nie uczył się pisać ani czytać muzyki, ale jak mówi sam, proces tworzenia utworu jest dla niego przyjemny i emocjonalny. Do jego najbardziej znanych i lubianych przez fanów piosenek należą: „Feeling Good”, „Haven't Met You Yet”, „Everything” i „It's A Beautiful Day”.

Polecamy również: