Robert Fripp i Toyah podbijają YouTube wykonując przebój "Zombie" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robert Fripp i Toyah podbijają YouTube wykonując przebój “Zombie”

Robert Fripp i Toyah podbijają YouTube wykonując przebój „Zombie”

Do sieci trafiło nowe nagranie z cyklu „Toyah & Robert’s Sunday Lunch”. Wokalistka o pseudonimie Toyah zaśpiewała wielki przebój grupy The Cranberries.

Do sieci trafiło nowe nagranie z cyklu „Toyah & Robert’s Sunday Lunch”. Wokalistka o pseudonimie Toyah zaśpiewała wielki przebój grupy The Cranberries.

„Toyah & Robert's Sunday Lunch” to cykl nagrań stworzony przez muzyczne małżeństwo. Nagrania publikuje na swoim kanale Toyah. Oboje są nadal aktywni zawodowo. Nowe wideo tego duetu ma już sporo wyświetleń. Posłuchajcie hitu „Zombie” w ich wykonaniu!

Wokalistce towarzyszył jak zawsze jej mąż – Robert Fripp, który zagrał na gitarze. Toyah Willcox słynie z bardzo specyficznych kreacji – na tym wideo, możemy podziwiać jedną z nich. Widać, że nagrywanie takich wideo sprawia muzykom radość, a internauci chętnie słuchają znanych przebojów w ich wykonaniu.

Kim jest Toyah?

W 1977 roku Toyah Willcox założyła grupę o nazwie Toyah, z którą odniosła spory komercyjny sukces w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Do najbardziej znanych utworów tamtego okresu należą: „It’s a Mystery”, „I Want to Be Free”, „Brave New World”, 'Thunder in the Mountains” i „Rebel Run”. Jako solistka jest aktywna nieprzerywanie od 1985 roku. Poza karierą muzyczną zadebiutowała jako aktorka już pod koniec lat 70. Gra w sztukach teatralnych, serialach i filmach. Była także prezenterką telewizyjną dla stacji BBC, ITV i VH1.