Fantastyczny występ uczestniczki "The Voice". Takiego wykonania przeboju Adele jeszcze nie było! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Fantastyczny występ uczestniczki “The Voice”. Takiego wykonania przeboju Adele jeszcze nie było!

Fantastyczny występ uczestniczki „The Voice”. Takiego wykonania przeboju Adele jeszcze nie było!

Theoni Marks zaśpiewała utwór „Easy On Me” z repertuaru Adele. Jej interpretacja i piękna barwa głosu zaskoczyła jurorów.

Theoni Marks zaśpiewała utwór „Easy On Me” z repertuaru Adele. Jej interpretacja i piękna barwa głosu zaskoczyła jurorów.

Jeśli myślicie, że cover utworu nie może być równie piękny jak oryginał to dziś Was zaskoczymy. Obejrzyjcie występ uczestniczki australijskiej edycji programu „The Voice” i wsłuchajcie się w jej wykonanie. My mieliśmy ciary!

Wielu śmiałków próbowało zaśpiewać utwór „Easy On Me” od Adele. Piosenka nie należy do łatwych i tylko nielicznym się to udaję. W coverach docenia się jednak nie tylko zwyczajne odśpiewanie oryginału, ale to, co wokalista doda od siebie. Wykonanie Theoni jest doskonałym przykładem tego, jak powinien brzmieć cover piosenki. Dziewczyna zaśpiewała absolutnie czysto, poprawnie technicznie, z lekkością, świadomością i zaprezentowała umiejętności improwizacji, śpiewając wokalizy. W rozsądny sposób zmieniła linię melodyczną w niektórych momentach utworu, pokazując przy tym swoją muzykalność. Jej występ zdecydowanie był pełen profesjonalizmu, a zarazem pięknym obrazem tego, że śpiewanie jest jej pasją.