Strona Główna > Enya: Przebój “Only Time” w akustycznej wersji w wykonaniu Boyce Avenue

Enya: Przebój „Only Time” w akustycznej wersji w wykonaniu Boyce Avenue

Zespół słynący z tworzenia wyjątkowych coverów wziął tym razem na warsztat piosenkę „Only Time”. W oryginale utwór śpiewa Enya.

Zespół słynący z tworzenia wyjątkowych coverów wziął tym razem na warsztat piosenkę „Only Time”. W oryginale utwór śpiewa Enya.

Specjaliści od niepowtarzalnych coverów, czyli Boyce Avenue ponownie w akcji. Na swoim kanale opublikowali akustyczną wersję hitu „Only Time”, który w oryginale wykonuje Enya. Gitara i ciepły głos, jednego z wokalistów zespołu sprawiają, że nawet bardzo ciężki dzień można uratować, wyciszając się i słuchając takich wykonań.

Piosenka „Only Time” miała swój debiut w 2000 roku. Jej przesłanie jest bardzo budujące i może wpłynąć lepiej na nasze samopoczucie. Utwór mówi o tym, by akceptować los, takim, jakim jest, bezwzględu na to czy jest zły, czy też dobry. Wczytując bądź wsłuchując się w tekst, można też wywnioskować, że powinniśmy przestać nadmiernie rozmyślać i przejmować się przyszłością. Puentą wydają się być już nawet same słowa „Tylko Czas”, które się powtarzają. Wedle piosenki, tłumacząc ją dosłownie, to właśnie tylko czas wie, co się wydarzy.