Strona Główna > Anna Świątczak i Mandaryna nagrały wspólny utwór!

Anna Świątczak i Mandaryna nagrały wspólny utwór!

Takiego duetu nie spodziewał się nikt. Byłe żony lidera zespołu Ich Troje wspólnie nagrały singiel „Od nowa”. Wystąpiły także razem w teledysku.

Takiego duetu nie spodziewał się nikt. Byłe żony lidera zespołu Ich Troje wspólnie nagrały singiel „Od nowa”. Wystąpiły także razem w teledysku.

Anna Świątczak w 2021 roku założyła zespół Anka. W tej chwili są w trakcie nagrywania płyty. Wokalistka zaprosiła do współpracy Mandarynę, z którą jak się okazuje, zna się od dłuższego czasu. Wspólnie nagrały utwór „Od nowa”, a także nagrały klip.

Informacja o duecie Anny i Mandaryny zaskoczyła fanów obu pań, a w mediach rozpętała się sensacja. Co skłoniło artystki do połączenia sił? W jednym z wywiadów Anna Świątczak opowiedziała, że zna się z Martą od jakiegoś czasu. Łączy je to, że obie były żonami Michała Wiśniewskiego. Dzieci Anny i Mandaryny są więc poniekąd rodzeństwem. Córka Anny tańczy w „Mandaryna Dance Studio”. To właśnie tam spotkały się wokalistki i zaczęły rozmawiać o swoich muzycznych planach. Wtedy to liderka zespołu „Anka” zaproponowała Mandarynie duet. Ania szukała altu, niskiego głosu takiego jak swój, dlatego też pomyślała o Marcie. Przyznały, że współpraca zawodowa była ciekawym doświadczeniem i, że dobrze się przy tym bawiły.

Anna Świątczak po długiej przerwie wróciła na scenę. Ponownie dołączyła do zespołu Ich Troje, ale postanowiła też stworzyć własny projekt muzyczny o nazwie Anka. Nagrali wspólnie już kilka utworów, a czołowym, jak do tej pory jest „Nad płonącą rzeką”.