Poruszający występ uczestnika "The Voice". Jordan zaśpiewał wielki przebój "I Wanna Know What Love Is" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Poruszający występ uczestnika “The Voice”. Jordan zaśpiewał wielki przebój “I Wanna Know What Love Is”

Poruszający występ uczestnika „The Voice”. Jordan zaśpiewał wielki przebój „I Wanna Know What Love Is”

Półfinałowy występ Jordana był pełen emocji. Bliscy uczestnika nie kryli łez wzruszenia. Zaskoczeni pięknym wykonaniem piosenki „I Wanna Know What Love Is” byli zarówno jurorzy jak i publiczność.

Półfinałowy występ Jordana był pełen emocji. Bliscy uczestnika nie kryli łez wzruszenia. Zaskoczeni pięknym wykonaniem piosenki „I Wanna Know What Love Is” byli zarówno jurorzy jak i publiczność.

Takie momenty jak ten przechodzą do historii programów. Genialne wykonanie utworu „I Wanna Know What Love Is” grupy Foreigner było potwierdzeniem tego, że Jordan Tavita jest na właściwym miejscu. Uczestnik zaśpiewał piosenkę czysto, według własnej interpretacji, a co najważniejsze – przekazał emocje. To sprawiło, że rodzina Jordana ocierała łzy szczęścia i dumy, a jury powstało i zaczęło śpiewać razem z nim. Obejrzyjcie jego występ!

W półfinale programu „The Voice” czy innych talent show trzeba pokazać coś więcej niż tylko poprawne zaśpiewanie piosenki, jak na przesłuchaniach. Poprzeczka jest podniesiona wysoko i każdy z uczestników chce pokazać swoje wszystkie umiejętności sceniczne. Wielu znawców przyzna, że wpływ na odbiór utworu ma przekazanie emocji. Dzięki nim piosenka ma tak zwany wyraz – jest faktycznie o czymś, jest historią opowiedzianą przez wokalistę. Właśnie w taki sposób trafia się do odbiorcy, wywołując u niego wzruszenie bądź inne odczucia, w zależności od nastroju kompozycji.

Kilka słów o utworze…

W oryginale piosenkę wykonywał zespół Foreigner. Ta rockowa ballada została wydana w 1984 roku. Znalazła się na liście „500 piosenek wszech czasów” według czasopisma „Rolling Stone” . „I Wanna Know What Love Is” opowiada o poszukiwaniu miłości. Bohater tekstu jest samotny, ma problemy i chce, żeby ktoś mu tę miłość pokazał, bo wierzy, że zmieni ona jego życie na lepsze.