Strona Główna > Cover przeboju “I Have Nothing” Whitney Houston zaśpiewany w samochodzie

Cover przeboju „I Have Nothing” Whitney Houston zaśpiewany w samochodzie

Gabriel Henrique zaśpiewał „I Have Nothing” za kółkiem. Takiego coveru jeszcze nie słyszeliście! Obejrzyjcie wideo!

Gabriel Henrique zaśpiewał „I Have Nothing” za kółkiem. Takiego coveru jeszcze nie słyszeliście! Obejrzyjcie wideo!

Mężczyzna opublikował na swoim kanale na YouTube filmik, na którym wykonuje piosenkę z repertuaru Whitney Houston „I Have Nothing”. Zaskakujące są okoliczności, w jakich zostało nagrane wideo. Gabriel Henrique śpiewa za kierownicą! Uspokajamy, że nie prowadził wtedy samochodu, a jedynie w nim przebywał. Posłuchajcie wielkiego przeboju w jego wykonaniu!

Jeszcze ciekawsze jest to, że Gabriel zdecydował się na piosenkę, którą w oryginale wykonuje kobieta. Pokazuje to, że dysponuje on wysokim, jak na mężczyznę głosem, który jest rzadziej spotykany. Niesamowite jest to, z jaką lekkością zaśpiewał. Utwór nie sprawił mu żadnej trudności, a dodajmy, że śpiewał, siedząc, co utrudnia pracę przepony. Praca przepony jest bardzo ważna. Przyzna to każdy, kto miał styczność, z profesjonalnym nauczycielem śpiewu bądź zawodowym wokalistą.

„I Have Nothing” w wykonaniu Gabriela przypadło do gustu internautom, którzy obsypali go ogromem pozytywnych komentarzy. My również jesteśmy pełni podziwu. Niezwykle trudne i bardzo wysokie dźwięki wybrzmiały czysto. Gabriel dodał od siebie sporo ozdobników, zaśpiewał wokalizy, a w pewnym momencie wszedł na tak zwany rejestr gwizdkowy. To sprawiło, że jego wykonanie zdecydowanie wyróżnia się na tle innych coverów tej piosenki.