Niezwykłe wykonanie przeboju "Time After Time" w finale "The Voice" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Niezwykłe wykonanie przeboju “Time After Time” w finale “The Voice”

Niezwykłe wykonanie przeboju „Time After Time” w finale „The Voice”

Finalista Lachie Gill zaśpiewał przebój Cyndi Lauper w towarzystwie instrumentów smyczkowych. Wykonanie poruszyło jury i bliskich uczestnika.

Finalista Lachie Gill zaśpiewał przebój Cyndi Lauper w towarzystwie instrumentów smyczkowych. Wykonanie poruszyło jury i bliskich uczestnika.

Wielki hit Cyndi Lauper wybrzmiał w finale australijskiej edycji programu The Voice. Cover, który zaśpiewał Lachie Gill zachwycił jurorów i wzruszył bliskich finalisty. Posłuchajcie „Time After Time” w jego wykonaniu!

Piękna barwa głosu z naturalną chrypą to coś, co go wyróżnia. Lichie śpiewał całym sobą i swoim występem udowodnił, że jest na odpowiednim miejscu. Zdecydowanie był faworytem publiczności, która nagrodziła go wielkimi brawami. Jurorzy nie kryli podziwu, a rodzina dumy i łez szczęścia.

Piosenka „Time After Time” została wydana w 1983 roku. Znalazła się na albumie „She’s So Unusual”. Utwór ma piękny, ale i smutny tekst. Mowa w nim o wspomnieniach czasów, kiedy to dwoje ludzi tworzyło idealny związek. Czas płyną i dużo się zmieniło – ich relacja także. Tak zwany „ich” czas przeminą, jednak Cyndi śpiewa, że on zawsze może na nią liczyć, nawet jeśli nie będą już razem.