9-latka zaśpiewała z tatą przebój Adele "Easy On Me" [WIDEO]
Strona Główna > 9-latka zaśpiewała z tatą przebój Adele „Easy On Me” [WIDEO]

9-latka zaśpiewała z tatą przebój Adele „Easy On Me” [WIDEO]

Niektórzy wyjątkowo wcześnie pokazują swój talent. Claire zdecydowanie należy do tego grona uzdolnionych dzieciaków. Posłuchaj, jak mierzy się z ostatnim hitem Adele.

Claire Crosby to 9-latka, która już od kilku lat podbija serca słuchaczy na całym świecie. Wraz z rodziną tworzy covery międzynarodowych przebojów, ale także śpiewa piosenki z filmów dla dzieci, np. z „Króla Lwa”. Oprócz tego, występuje na koncertach i pojawia się w różnych programach. Ten rodzinny kanał na YouTubie, „The Crosbys”, obserwuje obecnie ponad 4 mln osób.

Ostatnio wśród filmików pojawiło się nagranie, na którym Claire śpiewa „Easy On Me” Adele. Sprawdź, jak 9-latka poradziła sobie z tym niezwykle wymagającym kawałkiem:

„Easy On Me” to wielki powrót Adele. Jest to jej pierwszy singiel od ponad 5 lat. Piosenka spotkała się z pozytywnym odbiorem – w aż 27 państwach zajęła 1. miejsce na listach przebojów. Ballada oparta głównie na silnym wokalu Adele i ponurym brzemieniu fortepianu opowiada o rozstaniu i jednocześnie jest prośbą do syna piosenkarki o zrozumienie.

Polecamy również: