Agnieszka Chylińska powraca z potrójną siłą. Posłuchaj nowego singla "Jest nas więcej" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Agnieszka Chylińska powraca z potrójną siłą. Posłuchaj nowego singla „Jest nas więcej”

Agnieszka Chylińska powraca z potrójną siłą. Posłuchaj nowego singla „Jest nas więcej”

Artystka zaprezentowała nowy singiel i zapowiada nowy album i projekt filmowy! Sprawdźcie szczegóły!

Zapraszam Was do odsłuchania mojego pierwszego, zwiastującego nową płytę singla. Piosenka nazywa się „JEST NAS WIĘCEJ”. Za każdym razem jestem bardzo ciekawa Waszej reakcji. Tym razem, to nie tylko propozycja muzyczna, ale też… filmowa.

Jestem zaszczycona udziałem w tym projekcie wybitnego polskiego aktora Adama Woronowicza, ale to dopiero początek podróży, do której pragnę Was zaprosić. Nigdy nie lubiłam opisywać swojej muzyki ani tekstów. W czasach tak niepewnych i ponurych, jak dzisiejsze, muzyka w mojej opinii staje się bardziej wymowna, niż tysiąc słów. Życzę Wam i sobie, byśmy odkryli na nowo siłę muzyki, która potrafi nie tylko koić ból, czy gasić smutek, ale która też prawdziwie zmienia i autentycznie wpływa na losy ludzi i daje im odwagę, by zmieniali świat…na lepsze.

– mówi Agnieszka Chylińska.

Zobacz teledysk do nowego utworu „Jest nas więcej”.

Tak Agnieszka Chylińska opisuje wstęp do promocji nowego, zakrojonego na dużą skalę projektu. Agnieszka, którą znamy od lat, której towarzyszymy, obserwując, jak się zmienia, jak eksperymentuje, rozwija się, poszukuje i tworzy. Agnieszka, która znana jest ze swojej szczerości, autentyczności, bycia blisko ludzkich spraw.

Artystka nie przestaje tworzyć od wielu lat. Po przełomowym albumie „FOREVER CHILD” w 2016 roku, z którego pochodzi między innymi przebójKrólowa Łez”, wraz z zespołem gra cały czas trasy koncertowe w Polsce i za granicą. Podobnie było z albumem „PINK PUNK” z 2018 roku, oraz wydanym CD/DVD „25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’rock” w 2020. Wielkie trasy, wiele wyprzedanych hal.

Będziemy mogli spotkać się ponownie z publicznością, podczas Trasy Koncertowej nowego albumu.

W najbliższym czasie artystkę będzie można zobaczyć i usłyszeć podczas Festiwalu TOP of THE TOP w Sopocie oraz telewizji TVN, gdzie wykona także swój nowy przebój.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *