"Ally McBeal": Kultowy serial powraca po latach! Trwają prace nad sequelem » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Ally McBeal”: Kultowy serial powraca po latach! Trwają prace nad sequelem

„Ally McBeal”: Kultowy serial powraca po latach! Trwają prace nad sequelem

Jak informuje portal „Deadline”, 20 lat po jego zakończeniu emisji, trwają prace nad kontynuacją przebojowego dramatu prawniczego „Ally McBeal”! Poznaliśmy pierwsze szczegóły!

Produkcja sequela jest na wczesnym etapie prac w studiu ABC. Serial zostanie napisany i wyprodukowany przez Karin Gist. Według informacji, jakie udało się zdobyć portalowi „Dealine”, nowy serial będzie śledził losy młodej czarnoskórej kobiety, która prosto po szkole prawniczej dołącza do kancelarii z oryginalnego serialu. Jest to prawdopodobnie córka Renée Raddick granej w oryginalnej wersji przez Lisę Nicole Carson.

Dobra wiadomość jest taka, że Calista Flockhart (Ally McBeal) została zaproszona do udziału w projekcie, jednak nie wiadomo jeszcze czy się na to zdecyduje.

Serial „Ally McBeal” składał się z pięciu sezonów i był emitowany w latach 1997–2002. Każdy odcinek serialu opowiadał o innej sprawie sądowej, którą zajmuje się Ally i jej przyjaciele z kancelarii Cage&Fish. Serial zdobył uznanie zarówno fanów, jak i krytyków, zwłaszcza we wczesnych latach, otrzymując nagrodę Złotego Globu dla najlepszego serialu telewizyjnego — musicalu lub komedii w 1998 i 1999 roku, a także nagrodę Emmy za wybitny serial komediowy w 1999 roku.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *