Strona Główna > Alvaro Soler i Nico Santos zabierają nas na wycieczkę na Kubę w nowym teledysku do utworu „Candela”

Alvaro Soler i Nico Santos zabierają nas na wycieczkę na Kubę w nowym teledysku do utworu „Candela”

Pomimo że jesień zbliża się wielkimi krokami, Alvaro Soler i Nico Santos wprowadzili nas w kolejną porcję letniego nastroju swoim nowym singlem „Candela”.

Znany na całym świecie piosenkarz latynoski Alvaro Soler i niemiecki piosenkarz Nico Santos po raz kolejny zaprezentowali wspólny utwór. Tym razem jest to letni latynoski hit „Candela”.

Zobacz teledysk:

Data premiery singla nie została wybrana przypadkowo, wszak dokument z ich podróży na Kubę został wyemitowany w niemieckim prywatnym nadawcy VOX następnego dnia. Dwoje przyjaciół pojechało na Kubę, ponieważ kraj ten jest rodzinnym miastem legendarnego Buena Vista Social Club. Wraz z byłymi członkami Eliades Ochoa, Amadito Valdés i Barbarito Torres, Alvaro Soler i Nico Santos spojrzeli wstecz na historię zespołu i pokazali niektóre z ich najsłynniejszych miejsc.

W ciągu zaledwie czterech lat Alvaro Soler, który żył w Tokio 7 lat i mówi sześcioma językami, osiągnął coś, co innym artystom zajmuje dekady: ponad 80 złotych i platynowych wyróżnień na całym świecie, dwa miliony sprzedanych albumów i ponad 4,5 miliardów streamów we wszystkich serwisach cyfrowych. Dzielił scenę z Jennifer Lopez w Las Vegas i Miami, był jurorem „X Factor” we Włoszech, gościem programu telewizyjnego „Sing meinen Song – das Tauschkonzert” czy trenerem niemieckiej edycji „The Voice Kids”. Album „Magia” to powrót po półtorarocznej przerwie wydawniczej. Tytułowy singiel ukazał się w marcu tego roku i podbił listy przebojów w całej Europie, a od premiery zdobył już ponad 50 mln streamów.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.