Strona Główna > „America’s Got Talent”: Sara James ponownie zachwyciła jurorów. Tym razem przebojem Eltona Johna

„America’s Got Talent”: Sara James ponownie zachwyciła jurorów. Tym razem przebojem Eltona Johna

Sara James zwyciężczyni „The Voice Kids”, oczarowała jurorów na castingach do nowej edycji talent show „America’s Got Talent”. Zobaczcie, jak poradziła sobie w półfinałowym odcinku!

Kilka dni temu wystartowały odcinki półfinałowe America’s Got Talent. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na występ Sary James, która zrobiła furorę podczas castingów. Przypominamy, ze Simon Cowell wcisnął złoty przycisk, który zagwarantował jej występ w półfinałach na żywo!

Sara do nowego odcinka wybrała utwór Eltona Johna „Rocketman”. Wykonała go jednak w zupełnie nowej aranżacji, która dosłownie wbiła jurorów w fotele. Jej Występ możecie zobaczyć poniżej.

Spełniając marzenia, czuję się najszczęśliwsza! Dziękuję! Półfinał America’s Got Talent to dla mnie niesamowite przeżycie i jestem wdzięczna, że mogę tu być!

– napisała Sara na Facebooku.

13-letnia Sara Egwu James wygrała 4. edycję „The Voice Kids. Dziewczynka była w drużynie Tomsona i Barona. Do tej pory mogliśmy usłyszeć już kilka jej solowych singli, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez polską publiczność. Sara nie tylko w zawrotnym tempie rozwija swoją karierę na rodzimym rynku muzycznym, ale zaczyna także coraz śmielej wkraczać na międzynarodową arenę.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.